Walczą o Państwa głosy

Walczą o Państwa głosy

w Aktualności

Trwa plebiscyt tygodnika 30 minut na najlepszego polityka 2009 roku. Walka w poszczególnych kategoriach nabiera coraz większego tempa.

W kategoriach pozytywnych, czyli: „Największy polityczny sukces", „Pierwsza dama polityki", Polityk najbardziej przyjazny człowiekowi", „Najbardziej obiecujący polityk" oraz „Parcie na szkło" nominowanych jest łącznie zostało 27 osób. Oczywiście, są politycy, którzy zostali nominowani w kilku kategoriach. Rekordzistą jest pod tym względem prezydent Wałbrzycha Piotr Kruczkowski, który został nominowany aż w trzech.

Pięć nominacji dla polityków było także w kategorii „Polityczna porażka roku". Co ciekawe, uczestnicy naszej zabawy sporadycznie wskazywali tych polityków, którzy z różnych powodów ich zawiedli. Najwięcej nominacji otrzymali: poseł PO Zbigniew Chlebowski, co jest pokłosiem tak zwanej afery hazardowej oraz Rada Powiatu Wałbrzyskiego za to, że nie zdołała zmniejszyć liczby etatowych członków zarządu powiatu. Ponadto nominowani zostali: prezydent Piotr Kruczkowski oraz opozycyjni miejscy radni: Dariusz Lenda z SLD i Ryszard Nowak (bezpartyjny).

Po nominacjach przyszedł czas na głosowanie. Do 5 marca 2010 (do północy) przyjmowane będą głosy Czytelników, Widzów i Internautów. Aby wszystkim ułatwić głosowanie i dać równe szanse, organizatorzy zdecydowali się na system głosowania za pomocą SMS-ów wysyłanych z telefonów komórkowych. Dzięki temu każdy, o każdej porze dnia i nocy, będzie mógł oddać dowolną liczbę głosów na swojego faworyta. Aktualne rankingi, a także informacje na temat nominowanych, można w każdej chwili sprawdzić na stronie www.krysztalyikamienie.pl

Uwaga!W najnowszym wydaniu tygodnika 30 minut wkradł się błąd w treści SMS-ów, za pomocą których można głosować w plebiscycie „Kryształy i kamienie". Prawidłowe treści SMS-ów są na stronie internetowej www.krysztalyikamienie.pl.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Piłeś?Nie jedź!

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali mieszkańca Wałbrzycha,
Go to Top