Walczcie do końca

Walczcie do końca

w Sport

Wydaje się, iż po porażce ze Stalą Górnicy ostatecznie przegrali batalię o utrzymanie w II lidze. Do końca obecnego sezonu pozostały bowiem zaledwie dwie kolejki, a nasi plasują się na przedostatnim miejscu w tabeli ze stratą 7 punktów do pierwszej bezpiecznej lokaty.

Mimo wszystko pozostał cień nadziei, choć obecnie niewiele zależy od samych wałbrzyszan. Niewykluczone bowiem, że z rozgrywek I ligi wycofa się Widzew Łódź i w rezultacie II ligę najprawdopodobniej opuszczą jedynie dwa zespoły. Wtedy jednak trzeba będzie powalczyć o przeskoczenie Kotwicy, co również wydaje się niezwykle trudnym wyzwaniem, gdyż do ekipy z Kołobrzegu nasi tracą 4 punkty. Mimo wszystko najbardziej optymistyczni kibice biało-niebieskich wierzą w szczęśliwy finisz sezonu, po którym podopieczni Jerzego Cyraka będą nadal występować na dotychczasowym szczeblu.

Aby z podniesioną głową zakończyć tegoroczne zmagania, należy wygrać najbliższy mecz. W niedzielę nasi zmierzą się na wyjeździe z trzynastą w tabeli Legionovią Legionowo. Jesienią górą byli Górnicy, którzy występując przed własną publicznością dość pewnie odprawili przyjezdnych 3:1. Nie mielibyśmy nic przeciwko powtórce z listopadowego scenariusza, tym bardziej że ekipa z Białego Kamienia to jedyny zespół rozgrywek, który w obecnym sezonie nie odniósł zwycięstwa poza domem.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Sport

Dakarowe enduro na Hałdzie

Dakarowe enduro na Hałdzie

Mocny dakarowy akcent miały zawody enduro, rozgrywane na wałbrzyskiej Hałdzie „Wisław”. Triumfatorem
Rodzinna Mini Setka

Rodzinna Mini Setka

Na stadionie sportowym na Górze Parkowej przy ul. Kusocińskiego w Boguszowie-Gorcach odbyła
Młodzi w bulach

Młodzi w bulach

Podczas Walnego Zgromadzenia Członków SKF „Sudety Petanque” Boguszów-Gorce wieloletni Prezes klubu, Kazimierz
Go to Top