Wciąż bez zwycięstwa

Dwa punkty i ostatnie, 18 miejsce w tabeli. Tak wygląda bilans piłkarzy Górnika Wałbrzych po 12 spotkaniach w II lidze.

W piątek wałbrzyszanie znów przegrali. Tym razem z Zagłębiem sosnowiec, które zajmuje 6 miejsce w tabeli. Mimo porażki biało-niebiescy walczyli przez 90 minut. Pierwsze 30 atakowali gospodarze. Groźnie uderzał m.in. Sawicki. W 38 minucie Górnicy niestety nie upilnowali Araka, który uderzeniem z kilkunastu metrów pokonał naszego bramkarza. Po zmianie stron wałbrzyszanie próbowali doprowadzić do remisu. Blisko był w 55 minucie Oświęcimka, ale jego strzał pod poprzeczkę bramkarz Zagłębia przeniósł na rzut rożny. W 66 minucie było już 2:0. Po szybkiej kontrze Jaroszewskiego pokonał Ryndak. W 88 minucie padł gol dla Górnika jednak sędzia boczny dopatrzył się spalonego. Po 12 kolejkach Górnik zamyka tabelę II ligi. Kolejny mecz zagramy na wyjeździe z Kotwicą Kołobrzeg.