"Wielki" faworyt na kolanach -zdjęcia

Wielki faworyt z Głogowa przegrał mecz inauguracyjny w Świdnicy. Po bramkach Śmiałowskiego i Szuby głogowianie przegrali z biało – zielonymi 1:2. Zdjęcia ze spotkania poniżej.

To był trudny i nerwowy mecz. Najwięcej akcji toczyło się w środku boiska. W pierwszej połowie częściej przy piłce byli goście, którzy w 8 minucie oddali groźny strzał na bramkę Ochmańskiego. Kolejny raz postraszyli bramkarza gospodarzy niespełna 4 minuty później. W 28 minucie Chrobry wyszedł na prowadzenie. Goście cieszyli się z prowadzenia tylko sześc minut. W 34 minucie Śmiałowski uderzeniem z około 20-metrów w prawe okienko bramki pokonał goalkeepera przyjezdnych. Pierwsza odsłona zakończyła się remisem 1:1. Po zmianie stron do ataków rzucili się miejscowi. W 75 minucie biało-zieloni objęli prowadzenie. Po szybkiej kontrze Szuba strzałem w pola karnego w długi róg bez problemów pokonał Stepokurę. Do końca spotkania gospodarze mądrze rozgrywali piłkę. Chrobry nie zdołał również nic zrobić w doliczonym czasie gry. Wielki faworyt z Głogowa wrócił do domu przegrany.