Wielkie derby dla Głogowa

Chrobry Głogów wygrał 2:0 w wyjazdowym meczy z Górnikiem Wałbrzych. Obie bramki padły w drugiej połowie spotkania.

W pierwszej połowie Górnicy zmarnowali idealną sytuację. W 31 minucie sam na sam z bramkarzem przyjezdnych był Szuba jednak obrońcy Chrobrego skutecznie interweniowali w ostatniej chwili. Chwilę wcześniej to my wybiliśmy piłkę z linii bramkowej Jaroszewskiego. W drugiej połowie dominował Chrobry. W 61 minucie uderzeniem pod poprzeczkę popisał się Mateusz Hałambiec. Kwadrans później Waldemar Gancarczyk podwyższył już na 2:0 wykorzystując idealne podanie w pole karne. Niestety przed meczem doszło do incydentów. Już jutro na naszej stronie zobaczycie m.in zdjęcia, na których chuligan z Głogowa wywraca wałbrzyszankę zabierając jej szalik Górnika film, na których kibice obu drużyn ganiają się po parkingu Aqua Zdroju, doping wałbrzyskiego młyna czy bramkę, która pogrążyła biało – niebieskich i wiele akcji z meczu. Zapraszamy