Wszyscy na Zagłębie

Wszyscy na Zagłębie

w Sport

Po wygranej na wyjeździe z Gryfem Wejherowo zdecydowanie poprawiły się humory fanów, jak i samych piłkarzy Górnika Wałbrzych. Liczymy, iż dzisiejszym spotkaniem podopieczni Macieja Jaworskiego zrobią kolejny awans w tabeli, mimo iż przeciwnikiem biało-niebieskich będzie tak niewygodne dla nas w ostatnich latach – Zagłębie Sosnowiec.

Po raz pierwszy w nowym sezonie wałbrzyszanie zaprezentują się własnej publiczności. Już dzisiaj nasi podejmować będą Zagłębie Sosnowiec, a do spotkania dojdzie o godzinie 17 na stadionie przy ulicy Ratuszowej. Jak wspomnieliśmy, ekipa z Sosnowca to dość niewygodny dla Górnika przeciwników, o czym najlepiej świadczą wyniki ostatnich potyczek. W ubiegłym sezonie biało-niebiescy przegrali dwukrotnie, 1:2 oraz 0:5, a drugą porażkę zapamiętaliśmy głównie z powodu rezygnacji trenera Roberta Bubnowicza z dalszej pracy z zespołem. Po dwóch kolejkach obecnych rozgrywkach obie ekipy mają identyczny bilans punktowy. Co prawda w pierwszej kolejce zarówno Górnik, jak i Zagłębie zanotowały porażki, to jednak przed tygodniem wzbogaciły się o komplet punktów. Wałbrzyszanie pokonali na wyjeździe Gryfa Wejherowo 1:0, a nasz najbliższy rywal w identycznym stosunku okazał się lepszy od pogromcy biało-niebieskich w I kolejce, a więc Błękitnych Stargard Szczeciński. Kto zatem wyjdzie zwycięsko z dziejszej konfrontacji? Stawiamy na chłopców Jaworskiego, którzy wydaje się, iż są na fali wznoszącej, czego efektem będzie miejmy nadzieje drugi z rzędu komplet punktów Górnika.

Cena normalnego karnetu wynosi 75 złotych (wstęp na 9 spotkań), a VIP-owskiego – 120 złotych (na sektory E i F). Osoby, które zakupią karnety oraz bilety na sektory E i F do swej dyspozycji otrzymają miejsce na parkingu obok Aqua-Zdroju. Cena biletu wynosi 10 złotych, 15 złotych na sektory E i F, a ulgowy dla kobiet i młodzieży do lat 13 wynosi 5 złotych.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Sport

Co dalej z Górnikiem?

– Drodzy rodzice! Jeżeli nie jest Wam obojętny los Waszych dzieci, które

Zagrają głuszyckie Orliki

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w Podwórkowej Lidze Piłkarskiej „Głuszyckie Orliki
Go to Top