Wywalczyli trzy medale

Głuszyczanin Maksymilian Prorok zdobył złoto podczas Mistrzostw Polski Seniorów i Juniorów 17-18 lat Polskiej Federacji Kyokushin Karate, które odbyły się w Międzyzdrojach.

Walki w każdej rundzie zarówno wśród seniorów jak i juniorów były na bardzo wysokim poziomie. Podczas walk było widać znakomite przygotowanie zawodników – wytrzymałość, siła i szybkość. To wszystko pozwoliło toczyć walki w szybkim tempie od samego początku do końca każdej rundy. Przygotowanie techniczne Maksymiliana zachwycało, a wszystkie walki wygrał poprzez nokaut. Głuszycka reprezentacja – 4 zawodników startujących – 3 miejsca na podium Maksymilian Prorok – 1 miejsce (-65kg) Mariusz Leś – 2 miejsce (-90kg) Igor Krzpiet – 3 miejsce ( -70kg) Andrzej Rutkowski – 4 miejsce (+90kg)