Wywalczyli trzy złota

Aż z pięcioma medalami wrócili z prestiżowego turnieju Polish Fighter w Szczecinie podopieczni Arkadiusza Kaczmarka i Krystiana Grodowskiego.

Podczas konfrontacji w Kick Boxingu, Karate, Muay thai, Taekwondo i MMA bardzo dobry występ w Szczecinie zaliczyli zawodnicy z klubu Fighter Klub Kaczmarek & Grodowski. Ze złotem wróciliła m.in. Magdalena Bereziuk (kat plus 64 kg – seniorka w formule kick light). Był to jej debiut w tej formule z niskimi kopnięciami low kick. – Przypomnę, że Magda to utytułowana zawodniczka Taekwondo – podkreśla trener Arkadiusz Kaczmarek. Pierwsze miejsce w swojej kategorii (57 kg – junior, formuła full kontakt low kick) zajął również Arkadiusz Krebiel. Trzecie złoto przewiózł Daniel Kasprzyk (kat. junior plus 78 kg – kick light), który pokazał charakter i waleczność. Srebro wywalczył utytułowany zawodnik Bartek Szubart (senior 78 kg – full kontakt low kick), który w finale przegrał dopiero po dogrywce. Brąz dołożył Kamil Skowroński w kategorii kadet do 57 kg.