Yoga na świeżym powietrzu

Yoga na świeżym powietrzu

w Aktualności

W każdą sobotę przez cały sierpień wszyscy chętni mogą wziąć udział w zajęciach yogi, które odbywają się w Parku Szwedzkim w Szczawnie Zdroju. Organizatorem spotkań jest radna tego miasta Ramona Bukowska – Mucha.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. – Od kilku już lat daje się obserwować prawdziwy ogólnoświatowy boom na jogę dlatego postanowiłam po raz II zorganizować edycję yogi w Parku Szwedzkim. Yoga jest dobra na wszystko, odpręża umysł i ciało, relaksuje oraz wytwarza mnóstwo pozytywnej energii – mówi radna. Ćwiczenia odbywają się pod okiem certyfikowanego instruktora – Liliany Piotrowskiej. W naszym kraju działa już ponad 100 szkół jogi. .W Niemczech ćwiczy jogę już 3 miliony osób.

Czym jest yoga? To system ćwiczeń, który prowadzi do zdrowia, dobrej kondycji, wewnętrznego spokoju i harmonii. Joga wyrównuje wszystkie niedociągnięcia w naszym organizmie, związane ze stylem życia jaki prowadzimy. Pozwala nam osiągnięcie i utrzymanie dobrej formy. Dla niektórych to po prostu dobry system ćwiczeń fizycznych, dla innych – sposób na życie, filozofia dotycząca zdrowego trybu życia.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Czworonogi w służbie

Pokrywanie kosztów wyżywienia zwierząt (wyżywienie, albo ekwiwalent finansowy w formie ryczałtu na

Spotkanie Rady Rynku Pracy

Po rocznej przerwie, spowodowanej sytuacją epidemiologiczną w kraju, na posiedzeniu stacjonarnym w
Go to Top