Zabierz głos w sprawie powiatu

w Aktualności/Powiat

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu rozpoczęło prace nad „Strategią rozwoju Powiatu Wałbrzyskiego na lata 2021-2030”. Dokument ma określić kluczowe kierunki rozwoju, obszary strategiczne działania na najbliższe lata oraz przyczynić się do rozwoju społeczno-gospodarczego. Długofalowym efektem opracowanej strategii ma być poprawa jakości życia mieszkańców naszego Powiatu.

Ponadto, opracowanie będzie pomocne w procesie wnioskowania o środki pomocowe z funduszy Unii Europejskiej. Diagnozę stanu powiatu wspiera również głos jego mieszkańców, dlatego zachęcamy do wypełnienia ankiety (link poniżej). Ankieta pozwoli poznać Państwa opinie i w znacznym stopniu wspomoże proces tworzenia nowej strategii.

Ankieta jest anonimowa, a Państwa odpowiedzi zostaną wykorzystane wyłącznie do prac nad „Strategią rozwoju Powiatu Wałbrzyskiego na lata 2021-2030” oraz raportem z badań ankietowych, będącym jej integralną częścią. – W ankiecie prosimy Państwa o podanie adresu e-mail jako kontaktu do informowania o przebiegu prac nad Strategią, bądź zaproszenia do kolejnego badania opinii. Informujemy, że zebrane adresy e-mail zostaną wykorzystane wyłącznie w procesie diagnozy stanu Powiatu i nie będą udostępniane innym podmiotom – mówią urzędnicy. – Dziękujemy za pomoc i zaangażowanie!

Ankieta w wersji elektronicznej (także pod urządzenia mobilne) jest dostępna TUTAJ i będzie aktywna do 10 lipca.

Wśród osób, które wypełnią ankietę i dobrowolnie podadzą swój adres e-mail rozlosujemy 10 albumów „Powiat Wałbrzyski na dawnych pocztówkach”.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*