Zakończyli sezon Na Fali

Jadwiga Belka obroniła tytuł z ubiegłego roku i wygrała turniej cricketa 2013 w pubie Na Fali. Drugie miejsce przypadło Beacie Sztendel. Na trzecim stopniu podium stanęła Małgorzata Styś.

Turniej cricketa ma bardzo długą tradycję. Przez 10 lat w pubie Na Fali grało około 250 osób. W tym roku przez cały sezon przy tarczach można było zobaczyć kilkudziesięciu zawodników i zawodniczek. Wśród nich „ojca” turnieju Na Fali Krzysztofa Majcherka, który w tym roku zdobył drugie miejsce w klasyfikacji generalnej, wygrywając kilka turniejów w roku. Trzecie miejsce zdobył Jarosław Biedrawa. W grupie mężczyzn wygrał Rafał.