Zapisy do szkółki motocyklowej

Zapisy do szkółki motocyklowej

w Sport

Wałbrzyska Wyścigowa Sekcja Motocyklowa zaprasza wszystkich chętnych do udziału w spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się 24 marca w hali lekkoatletycznej przy ulicy Chopina na Nowym Mieście.

Dzieci i młodzież poniżej 19 roku mogą wziąć udział w spotkaniu tylko ze swoimi rodzicami lub prawnymi opiekunami. Na spotkaniu zostaną omówione i przedstawione zasady przynależności klubowej, warunki i zasady uczestnictwa w zawodach krajowych i międzynarodowych, sposób prowadzenia zajęć szkoleniowych i treningowych oraz koszty związane z uprawianiem dyscyplin motocyklowych. Zaprezentowane zostaną również korzyści płynące z uczestnictwa w zajęciach szkółki motocyklowej i startów w zawodach żużlowych, motocrossowych lub wyścigowych.

Dzień później o godz. 17:00 w tym samym miejscu odbędzie się spotkanie dla rodziców i dzieci, które już są w sekcji żużlowej lub które zadeklarowały chęć zapisania się do niej. Spotkanie poprowadzi utytułowany trener żużlowy Jan Chudzikowski, który był wieloletnim trenerem kadry narodowej juniorów do 19 i do 21 lat.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Sport

Co dalej z Górnikiem?

– Drodzy rodzice! Jeżeli nie jest Wam obojętny los Waszych dzieci, które

Zagrają głuszyckie Orliki

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w Podwórkowej Lidze Piłkarskiej „Głuszyckie Orliki
Go to Top