Zaprezentuj swoje produkty na dożynkach

w Czarny Bór

Jeśli robisz domowe przetwory, produkujesz miody, swojskie pyszności, pieczesz chleb lub parasz się rękodziełem i chcesz podzielić się swoimi wytworami z szerokim gronem odbiorców –  zapraszamy Cię do wystawienia się podczas Dożynek Gminno-Powiatowych w Gminie Czarny Bór.

Święto Plonów oraz najstarszy na Dolnym Śląsku Festiwal Pieroga odbędzie się już 4 września 2022 r. na stadionie gminnym w Czarnym Borze. Wydarzenie to ze względu na swój niepowtarzalny, tradycyjny charakter, ludową oprawę muzyczną, czy przepiękne wieńce dożynkowe od lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Rokrocznie przyciąga też rzesze mieszkańców Powiatu Wałbrzyskiego i całego Dolnego Śląska spragnione kosztowania najsmaczniejszych w regionie pierogów, swojskiego jadła, domowych przetworów i słodkości.  Chcesz być uczestnikiem tego wydarzenia jako wystawca lub sprzedawca własnych produktów? Zapraszamy do kontaktu. Uwaga obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Informacje
i zgłoszenia w B+CK, ul. Sportowa 43, tel. 74 84 50 242, ck@ck.czarny-bor.pl

Organizatorzy wydarzenia: Gmina Czarny Bór, Biblioteka+Centrum Kultury w Czarnym Borze. Współorganizator: Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Czarny Bór

Nie ma czasu na nudę

Podczas tegorocznych wakacji najmłodsi mieszkańcy gminy Czarny Bór nie mają czasu na 

Warsztaty dla dzieci

W Centrum Kultury w Czarnym Borze rozpoczęły się Warsztaty dla dzieci ramach 
Go to Top