Zatrzymali nożownika

Zatrzymali nożownika

w Region

Niespełna trzy miesiące cieszył się wolnością zatrzymany przez policję w Kamiennej Górze 32-letni mężczyzna. Z więzienia wyszedł w listopadzie ubiegłego roku. W styczniu z nożem w ręku zaatakował już dwa razy.

Mieszkaniec gminy Marciszów przyznał się do napadu na sprzedawczynię w Kamiennej Górze i mieszkankę jednego z dużych osiedli w mieście. Do obu zdarzeń doszło w odstępie ledwie kilku dni. 

Pierwszy raz zaatakował 19 stycznia 2010 roku. Mężczyzna wszedł do sklepu obok którego przechodził i terroryzując sprzedawczynię nożem zabrał około 1100 złotych. Zatrzymany twierdzi, że narzędziem, którym zastraszył ofiarę był dziecięcy, plastikowy nóż. Ekspedientka twierdzi co innego. 26 stycznia około 13.00 zaatakował ponownie. 32-latek podszedł do nieznanej kobiety i przykładając nóż do szyi zażądał oddania portfela z pieniędzmi oraz telefonu komórkowego. W tym przypadku mężczyzna również zaprzecza by używał noża. Mieszkaniec Marciszowa został on aresztowany na okres 3 miesięcy. Grozi mu do 15 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Region

Piłeś?Nie jedź!

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali mieszkańca Wałbrzycha,

Co dalej z Górnikiem?

– Drodzy rodzice! Jeżeli nie jest Wam obojętny los Waszych dzieci, które

Zagrają głuszyckie Orliki

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w Podwórkowej Lidze Piłkarskiej „Głuszyckie Orliki
Go to Top