Zatrzymany z narkotykami

w 112

Dzielnicowi z Głuszycy w minioną niedzielę wieczorem zwrócili uwagę na dwóch mężczyzn jadących samochodem osobowym przez Jedlinę-Zdrój. Mieli podejrzenie, iż mogą oni posiadać przy sobie narkotyki. W trakcie czynności okazało się, że u pasażera pojazdu funkcjonariusze ujawnili środki psychotropowe w postaci amfetaminy.

Do zdarzenia doszło na ul. Kłodzkiej po godzinie 18:30. Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy oraz wylegitymowali dwóch jadących w nim mężczyzn. Kierujący nie miał niczego na sumieniu, ale funkcjonariusze zauważyli, że pasażer pojazdu dziwnie się zachowuje. Młody mężczyzna ukrył coś pod bielizną osobistą, dlatego mundurowi postanowili przewieźć go do komisariatu w celu przeszukania osoby.

W toku wykonanych dalszych czynności okazało się, że 21-letni mieszkaniec Głuszycy schował w majtkach środki psychotropowe w postaci amfetaminy, z których można było wykonać ponad 180 porcji handlowych tego narkotyku.

Mężczyzna przyznał się do popełnienia czynu. Za posiadanie znaczniej ilości środków psychotropowych wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10. Prokurator Rejonowy w Wałbrzychu zastosował w stosunku do podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od 112

Auto uderzyło w drzewo

Jedna osoba została poszkodowana w wypadku, do którego doszło przed chwilą na
Go to Top