Zdobyć Górę

Zdobyć Górę

Nie da się ukryć, iż ubiegłotygodniowy mecz z Rozwojem dał fanom Górnika Wałbrzych sporą dawkę pozytywnych emocji. Po niezłym, szczególnie w pierwszej połowie spotkaniu biało-niebiescy pokonali przeciwnika z Katowic 1:0, dzięki czemu nadal liczą się w walce o utrzymanie w II lidze.

Aby jednak nie zaprzepaścić szansy na odrobienie straty do bezpiecznej strefy podopieczni Jerzego Cyraka muszą sięgnąć po kolejne punkty. Naszym najbliższym przeciwnikiem będzie Nadwiślan Góra, z którym mamy do wyrównania pewne rachunki. Jesienią bowiem dość pechowo przegraliśmy u siebie 2:3 tracąc gola na wagę remisu w 94 minucie spotkania. Liczymy jednak, iż rewanż należeć już będzie do Górników. Do tego pojedynku dojdzie w niedzielę 22 marca, początek o godzinie 15.