Złoto w zasięgu ręki

Złoto w zasięgu ręki

w Sport

Podczas kolejnej rundy Pucharu i Mistrzostw Polski w Enduro rozegranej na Pomorzu w miejscowości Malechowo – zawodnicy Wałbrzyskiego Stowarzyszenia Motocyklowego, reprezentujący również team: Aktiw Inter Motors Dolny Śląsk wywalczyli miejsca na podium i umocnili się na I miejscu Pucharu Polski w Enduro.

– Udział w Pucharze Polski w enduro jest dla naszego klubu totalnym debiutem. Po raz pierwszy udało nam się dzięki sponsorom przygotować team, którego zadaniem był udział w tym prestiżowym cyklu – mówią członkowie klubu. Oficjalnym celem na debiut było miejsce w pierwszej 5-tce najlepszych polskich klubów, cichym celem miejsce na podium. Ale nikt się nie spodziewał, że rywalizując z klubami, które maja już kilkudziesięcioletnie doświadczenie w startach, biorąc udział po raz pierwszy, wałbrzyszanie staną się nagle kandydatem do tytułu mistrzowskiego. A jednak… W połowie rywalizacji WSM Chełmiec zajmuje I miejsce w tabeli z przewagą prawie 90 punktów nad najgroźniejszym rywalem – utytułowanym Beskidzkim Klubem Motorowym z Bielska-Białej.

Nasz złoty skład: Zbigniew Lech, Michał Dobrowolski, Maciej Dobrowolski, Tomasz Kotula, Dawid Pietraszek, Adam Kopa, Marcin Szewczyk, Dariusz Nalewajek.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Sport

Zawody rowerowe MTB

Aż 130 zawodników stanęło na starcie zawodów rowerowych, które rozegrano nad zalewem
Go to Top