Zobacz jak gra mistrz - kolejne zdjęcia

Zobacz jak gra mistrz – kolejne zdjęcia

Kolejne, ósme zwycięstwo pod rząd odnieśli koszykarze Górnika Nowe Miasto, którzy pokonali we własnej hali drużynę z Kątów Wrocławskich 80:70. Specjalnie dla kibiców i w podziękowaniu dla całego zespołu prezentujemy kolejny album ze zdjęciami z meczu.

W pierwszej kwarcie żadne z drużyn nie potrafiła wypracować sobie większej przewagi. Przez 10 minut gry oba zespoły rzuciły łącznie 19 oczek. Jednym punktem, po pierwszej ćwiartce, prowadził skromnie Dark Dog. W drugie kwarcie Górnicy z Nowego Miasta zagrali tak, jak na lidera tabeli przystało. Tę partię wygrali już 27:17.Po zmianie stron wciąż przodował Górnik. Na parkiecie w hali OSiR-u szalał kapitan zespołu Maciej Łabiak, którego wspomagał m.in Kołodziej. Mimo błędów popełnionych na początku czwartej ćwiartki Dark Dog do końca nie oddał prowadzenia. Podopieczni Ewy Smaglińskiej i Mieczysława Młynarskiego wygrali zasłużenie całe spotkanie 80:70.Górnik Dark Dog Nowe Miasto Wałbrzych – Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 80:70 (10:9, 27:17, 18:18, 25:26)Dark Dog: Łabiak 26, Kołodziej 15, Myślak 11, Gruszczyński 8, Sujka 8, Karwik 7, Borzemski 5.