18-latek i 230 porcji amfetaminy

18-latek i 230 porcji amfetaminy

w Region

Do policyjnego aresztu trafił młody mężczyzna, u którego w mieszkaniu policjanci z powiatu dzierżoniowskiego podjęli interwencję. Z otrzymanej przez funkcjonariuszy informacji wynikało, że miało tam dochodzić do kradzieży prądu. Okazało się jednak, że zamiast tego policjanci znaleźli tam kilkaset porcji narkotyków.

Policjanci otrzymali sygnał, że w jednym z mieszkań na terenie Bielawy lokatorzy korzystają z nielegalnego poboru energii elektrycznej. Funkcjonariusze postanowili to sprawdzić. Jednak, jak się okazało, zamiast nielegalnego poboru prądu znaleźli tam woreczki z narkotykami.

W mieszkaniu 18 – latka, policjanci znaleźli i zabezpieczyli łącznie ponad 320 porcji amfetaminy. Młody mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają wszelkie okoliczności tej sprawy. Sprawdzają m.in. skąd zatrzymany miał narkotyki i gdzie one miały trafić.

Przypomnijmy, że za posiadania środków odurzających grozi do 3, a w przypadku gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Region

„Noc Świętojańska” pod Dzikowcem
Go to Top