Akty w BWA

Akty w BWA

w Kultura

Wałbrzyska Galeria Sztuki Biuro Wystaw Artystycznych "Zamek Książ" zaprasza na wystawę fotografii Wacława  Wantucha "Akty".

Wystawa AKTY, to zestaw czterdziestu wielkoformatowych czarno-białych fotografii. Są wyborem z ostatnich dziesięciu lat pracy fotografa. Zdjęcia modelek w dużej mierze nawiązują do przywoływanych przez bogatą wyobraźnię odbiorcy figur i brył geometrycznych. Premiera wystawy miała miejsce w styczniu 2011 r., w Starej Galerii ZPAF w Warszawie, a następnie gościła już m.in. w Tarnowie, Koszalinie i Legnicy. Współorganizatorem tych ekspozycji jest Agencja Zegart. Wystawa czynna będzie do 26 lutego br., od wtorku do niedzieli w godzinach 10.00 – 15.00. Wstęp 2 złote.

 

Kim jest Wacław Antuch?

Wacław Wantuch (ur. 1965 r., w Tuchowie) – artysta fotografik, uprawia głównie fotografię czarno-białą, od wielu lat konsekwentnie realizuje tematykę aktu kobiecego, przeważnie w zaskakujących ujęciach. Absolwent ASP w Krakowie, gdzie mieszka i pracuje. Autor albumów fotograficznych i uczestnik wielu wystaw zbiorowych i indywidualnych, w kraju i za granicą. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików.

 

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Ścisła teatralna czołówka

Zakończyły się 20-te Jubileuszowe Dziecięco-Młodzieżowe Konfrontacje Teatralne Teatrrrałki w Jeleniej Górze. Teatrrrałki

O!PLA

Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3-go Maja tuż, tuż nic więc dziwnego,
Go to Top