Andrzejówka doceniona

Andrzejówka doceniona

w Aktualności

W ogłoszonym przez Magazynu Turystyki Górskiej "N.m.p" II Rankingu Schronisk Górskich nasza ,,Andrzejówka" zdobyła 2 miejsce.

Jak czytamy w czasopiśmie, redaktorzy i współpracownicy Magazynu Turystyki Górskiej "N.m.p". co najmniej dwa razy odwiedzili każdy obiekt. Zawsze była to wizyta incognito, dzięki temu byli traktowani jak zwyczajni turyści. Na ocenę każdego schroniska złożyły się cztery główne kryteria: wyżywienie (cena, jakość, wybór), warunki noclegowe (czystość i standard pokoi, cena) i sanitarne (czystość i jakość sanitariatów i łazienek) oraz atmosfera (nastawienie obsługi, gotowość do niesienia pomocy czy bezpośrednie otoczenie schroniska). Na podstawie punktów została wyliczona tzw. średnia ważona, która pozwoliła redakcji szczegółowo skategoryzować każde schronisko. – Bardzo się cieszę, że docenili nas ludzie, którzy chodzą po górach. Niewątpliwie to wyróżnienie jest nagrodą za naszą ciężką pracę – mówi Tomasz Świtoń, prowadzący schronisko ,,Andrzejówka". – Cieszę się, że doceniono obiekt w naszym powiecie. Tak wysokie miejsce ,,Andrzejówki" w tegorocznym rankingu, ale i równie wysokie, bo piąte, w ubiegłorocznym, świadczy o tym, że naprawdę warto przyjeżdżać na ziemię wałbrzyską, zarówno w okresie letnim, jak i zimowym – podsumowuje Andrzej Lipiński, członek zarządu powiatu wałbrzyskiego.

Dla porządku należy dodać, że w II Rankingu Schronisk Górskich „N.p.m." zwyciężył obiekt na Hali Lipowskiej w Beskidzie Żywieckim, a na trzecim miejscu uplasowała się tatrzańska „Stara Roztoka".

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

„Nieudany” powrót

Po 11 miesiącach procesu ze Szpitalem Sokołowskiego w Wałbrzychu świdnicki sąd uznał

Udało się!

Rozstrzygnięto przetarg na termomodernizację budynku szkoły w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii im. UNICEF
Go to Top