Apel zarządu do kibiców

Apel zarządu do kibiców

w Sport

Już w najbliższą sobotę mecz dziesięciolecia. Chrobry Głogów podejmuje u siebie wałbrzyskiego Górnika. Zarząd klubu przygotował specjalny apel do kibiców, którzy wybierają się na to spotkanie.

"Zarząd KP Górnik PWSZ Wałbrzych zwraca się z gorącym apelem do wszystkich kibiców wybierających się na mecz do Głogowa, aby gorącym kulturalnym dopingiem byli 12 zawodnikiem naszej drużyny. Niech Biało -Niebieskie barwy przyniosą dumę i chwałę naszej drużynie i naszemu miastu. Oczy wielu kibiców w tym dniu będą zwrócone na Głogów. Tylko pozytywny przekaz wzmocni nasz klub w osiągnięciu zamierzonego celu. Jeszcze raz apelujemy o postawę godną Wałbrzyskiego Kibica" – czytamy w pismie podpisanym przez władze klubu.

Dopinguj Wielkiego Górnika w tym dniu razem z nami!. Specjalnie dla Was relacja z boiska w Głogowie. Akcja po akcji. Wystarczy wejść na stronę www.wiadomosciwalbrzyskie.pl, co kilka minut wcisnąć klawisz F5 (odświeżanie -red.), aby wiedzieć, co dzieje się na bieżąco na murawie stadionu w Głogowie. Wieczorem w sobotę kilkaset zdjęć ze spotkania. Kibiców, młynu i akcji z boiska. Poinformuj innych o tym wydarzeniu przesyłając poniższy link!!!.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Sport

Cztery medale zdobyte

Za nami pierwsza historyczna runda otwartej Dolnośląskiej Ligi w zapasach kobiet młodziczek

Warcabowy Turniej

Uczniowie klasy III w szkole podstawowej w Witkowie wzięli udział w dwudniowej

Młody, ale bardzo zdolny

Starosta Krzysztof Kwiatkowski wraz z wicestarostą Iwoną Frankowską i członkiem zarządu Mirosławem
Go to Top