Arka - Górnik 0:1 Relacja LIVE + fotorelacja

Arka – Górnik 0:1 Relacja LIVE + fotorelacja

w Galeria/Sport

Odliczamy minuty do meczu sezonu. Dziś o godzinie 17.00 biało – niebiescy zagrają w Nowej Soli spotkanie o awans. – Interesuje nas tylko zwycięstwo – mówi Robert Bubnowicz, którego spotykamy na stadionie.

Wałbrzyszanie wyjdą tą samą jedenastką, co w spotkaniu z Tęczą. – W bramce Jaroszewski. Na obronie: Przerywacz, Wojtarowicz, Majka i Darek Michalak. W pomocy Wepa, Michalak Grzegorz, Zinke, Misan. W ataku Janik i Moszyk – mówi nam na miejscu Robert Bubnowicz. – Adrenalina jest bardzo duża – podkreśla. Zawodnicy Górnika wciąż w szatniach. Na stadionie nie ma nadal kibiców. Arka zagra w składzie: Łoboda, Smolin, Pojnar, Kamiński, Kałużny, Dykta, Walter, Rozynek, Kumczyk, Druciak i Komar. Punktualnie o godzinie 17.00 relacja na żywo. Zapraszamy

 

30 minut przed meczem

Zawodnicy obu zespołów wbiegli już na murawę i rozpoczęli rozgrzewkę. Na stadionie pojawili się pierwsi kibice gospodarzy. Do Nowej Soli jadą dwa autokary sympatyków biało – niebieskich.

4 minuty przed meczem

Na stadion w Nowej Soli przyjechało kilkudziesięciu kibiców Górnika Wałbrzych. Na razie czekają za płotem stadionu na wejście do specjalnie przygotowanego dla nich boksu. Na trybunie otwartej około dwustu sympatyków Arki Nowa Sól. Dzisiejszy mecz poprowadzą sędziowie z Legnicy.

2" meczu

Górnik rozpoczął od ataków na bramkę Nowej Soli. Uderzeniem z dystansu próbował zaskoczyć bramkarza miejscowych Adrian Moszyk. Na stadion weszli już sympatycy biało-niebieskich. Z Wałbrzycha przyjechało około 150 osób.

8" meczu

Strzałem z 17 metrów z rzutu wolnego Piotr Przerywacz próbował zaskoczyć bramkarza gospodarzy. Piłka minęła spojenie słupka z poprzeczką o kilka metrów. Piłkarze Arki nie przeprowadzili jeszcze żadnej groźnej akcji.

17" meczu

Na stadionie w Nowej Soli wciąż bez bramek. Najwięcej akcji po obu stronach rozgrywanych jest w środku boiska.

21" meczu

Strzałem z około 35 metrów, bramkarza Nowej Soli, próbował zaskoczyć, przed kilkunastoma sekundami, Tomasz Wepa. Bramkarz gospodarzy złapał piłkę bez problemu.

25" meczu

Swojej szansy na strzelenie gola szukali przed chwilą gospodarze wykonując rzut rożny. Daniel Jaroszewski pewnie jednak wybił piłkę w pole.

31" meczu

W ciągu dwóch minut dwie żółte kartki zobaczyli gracze Górnika: Adrian Moszyk i Damian Misan. Jedną żółtą kartkę otrzymał zawodnik Arki – Piotr Dykta.

38" meczu

Strzałem z kilkunastu metrów, bramkarza Arki próbował pokonać Tomasz Wepa. Piłka o 2 metry minęła spojenie słupka z poprzeczką bramki.

43" meczu

Po podaniu Daniela Zinke, z lewej strony boiska uderzał Damian Misan. To była najlepsza sytuacja w pierwszej połowie dla biało-niebieskich. Bramkarz gospodarzy z trudem obronił uderzenie piłkarza Górnika.

45" + 1

Tomasz Wepa próbował zaskoczyć bramkarza Arki uderzeniem z 18 metrów. Piłka o 1 metr minęła lewy słupek. Kilkadziesiąt sekund później sędzia zakończył pierwszą połowę.

48" meczu

Sędzia rozpoczął drugą połowę meczu w Nowej Soli.

51" meczu

Strzałem z przewrotki z 10 metrów uderzał w światło bramki zespołu z Nowej Soli Adrian Moszyk. Piłka znów minęła bramkę.

54" meczu

Uderzeniem głową próbował pokonać bramkarza Arki Adrian Moszyk. Nawet gdyby piłka wpadła do siatki, arbiter nie uznałby gola, bo sędzia główny pokazał spalonego.

56" meczu

Kolejne świetne uderzenie Adriana Moszyka. Tylko bramkarz Arki wie, jakim cudem udało się mu wyciągnąć piłkę zmierzającą w okno bramki.

63" meczu

W ciągu 60 sekund gospodarze próbowali pokonać Damiana Jaroszewskiego. Najpierw z rzutu wolnego a chwilę później po uderzeniu z rogu. W obu przypadkach gospodarze byli bliscy objęcia prowadzenia.

 

66" minuta Górnicy grają z przewagą jednego zawodnika. Drugą żółtą kartkę otrzymał w tym spotkaniu Smolin z Arki Nowa Sól.

74" minuta

Trener Wałbrzyszan dokonał dwóch zmian. Rytko zmienił Zinke, a wcześniej Konarski Janika. Dwie minuty temu Wałbrzyszanie wykonywali rzut wolny z siedemnastu metrów. Piłka odbiła się od muru obronców i wyszła w polu.

84"minuta

Zółtą kartkę otrzymał Piotr Przerywacz. Wynik wciąż bez zmian. Górnicy nadal atakują na bramkę rywala.

86"minuta

Piłkarze gospodarzy grają w dziewięciu. Drugą żółtą kartkę otrzymał Adam Pojnar.

90"minuta

Rzut karny dla Wałbrzyszan.GOL WYGRYWAMY!

Koniec meczu

GÓRNIK WAŁBRZYCH WYGRAŁ !

od Redakcji

Karnego strzelił Piotr Przerywacz.

od Redakcji

Dziś w nocy zdjęcia z meczu oraz momentu świętowania awansu do II ligi. Kibicu byłeś z nami na meczu – szukaj siebie na zdjęciach. Jeśli nie mogłeś pojechać, zobacz co straciłeś !

Co kilka minut na stronie kolejne zdjęcia. Odświeżaj co chwilę! Na stronie blisko 150 fotek z boiska. Jutro blisko 200 zdjęć z momentu świętowania awansu do II ligi. Zapraszamy

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Galeria

Żonkilowa Kwesta

Szereg osób,organizacji, placówek i podmiotów gospodarczych włączyło się w tym roku do

I Piknik Militarny – fotorelacja

Przejażdżki pojazdami wojskowymi, pokaz specjalnie szkolonych psów grupy poszukiwawczej straży pożarnej, starcie
Go to Top