Bądź z nami na meczu w Głogowie!!!

Bądź z nami na meczu w Głogowie!!!

w Sport

Pięciusetosobowa grupa kibiców Górnika Wałbrzych dopingować będzie naszych piłkarzy w najbliższym, sobotnim meczu w Głogowie. To będzie mecz dziesięciolecia zarówno na boisku jak i trybunach. My też tam będziemy. Specjalnie dla Was relacja live ze spotkania w Głogowie. A po niej kilkaset zdjęc z tego największego, piłkarskiego święta. Bądź w sobotę razem z nami!. Dopinguj Wielkiego Górnika na żywo. Poinformuj innych Kibiców o tym wydarzeniu!!!.

– Klub wyraził zgodę na przyjazd pięciusetosobowej, zorganizowanej grupy sympatyków z Wałbrzycha. Dlatego apelujemy do pozostałych fanów Górnika, aby nie próbowali przyjeżdżać wierząc, iż uda się im wejść dodatkowo na stadion – informują działacze Chrobrego Głogów. Pozostali, niezorganizowani sympatycy będą mogli wejść na stadion jedynie jako indywidualni kibice. Muszą jednak pamiętać koło kogo siedzą i w pełni kontrolować emocje.

Jesienią rywalizację obu ekip na stadionie przy ulicy Ratuszowej obejrzało prawie 4 tysięcy kibiców, a pojedynek zakończył się wygraną gości z Głogowa 1:0. Mimo porażki, teraz to wałbrzyszanie są w zdecydowanie lepszej sytuacji. Prowadzą w  tabeli i mają aż 11 punktów przewagi nad zajmującym trzecie miejsce Chrobrym. Dopinguj Wielkiego Górnika w tym dniu razem z nami!. Specjalnie dla Was relacja z boiska w Głogowie. Akcja po akcji. Wystarczy wejść na stronę www.wiadomosciwalbrzyskie.pl, co kilka minut wcisnąć klawisz F5 (odświeżanie -red.), aby wiedzieć, co dzieje się na bieżąco na murawie stadionu w Głogowie. Wieczorem w sobotę kilkaset zdjęć ze spotkania. Kibiców, młynu i akcji z boiska. Poinformuj innych o tym wydarzeniu przesyłając poniższy link!!!.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Sport

Cztery medale zdobyte

Za nami pierwsza historyczna runda otwartej Dolnośląskiej Ligi w zapasach kobiet młodziczek

Warcabowy Turniej

Uczniowie klasy III w szkole podstawowej w Witkowie wzięli udział w dwudniowej

Młody, ale bardzo zdolny

Starosta Krzysztof Kwiatkowski wraz z wicestarostą Iwoną Frankowską i członkiem zarządu Mirosławem
Go to Top