Bezmyślność przyczyną pożaru

Bezmyślność przyczyną pożaru

w Aktualności

Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku pożaru przy ulicy Andersa. Sklep w którym doszło do zdarzenia mieści się przy jednej z najruchliwszych dróg w mieście. Pomieszczenie było właśnie remontowane.

Do zapalenia doszło w czwartek około południa. W pomieszczeniu znajdowali się robotnicy, którzy chcieli rozpalić piecyk węglowy. Do tego celu użyli benzyny, który wybuchła po zetknięciu się z ogniem. Dwie osoby doznały lekkiego poparzenia ciała i zostały przewiezieni do szpitala. – Wygląda na to, że robotnicy chcieli szybciej rozpalić ogień w piecu i bezmyślnie użyli do tego benzyny. Musieli być nieostrożni i polać sobie również ubranie. Mogło to się skończyć dużo tragiczniej – tłumaczy Paweł Kaliński, rzecznik prasowy wałbrzyskiej straży pożarnej.

Sklep z używaną odzieżą mieścił się na parterze budynku. Pomieszczenie zostało jedynie naruszone przez ogień. Z zewnątrz widoczna jest jednak zwęglona framugo oraz zadymiona fasada budynku. Wypadku można by uniknąć, gdyby nie bezmyślność pracujących robotników.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

„Cyfrowa Gmina”

Gmina Czarny Bór otrzymała wsparcie w wysokości 100 tysięcy złotych na rozwój

Wojskowi w powiecie

Na zaproszenie starosty Krzysztofa Kwiatkowskiego ziemię wałbrzyską odwiedzili  żołnierze z 12 Szczecińskiej
Go to Top