Bezpieczny Kierowca - Wielki Finał

Bezpieczny Kierowca – Wielki Finał

w Aktualności

Już w niedzielę, 20 czerwca zakończy się tegoroczna akcja „Bezpieczny Kierowca". Kampanię po raz piąty w regionie wałbrzyskim przeprowadziła Akademia Bezpiecznej Jazdy Piotra Starczukowskiego wraz z fabryką Toyoty i innymi partnerami.

Wielki finał działań na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym i ekologicznej eksploatacji samochodów będzie jednocześnie motoryzacyjnym świętem w naszym mieście. Serdecznie zapraszamy na weekend z „Bezpiecznym Kierowcą", który zaplanowano w dniach 19-20 czerwca pod hipermarketem Auchan.

Wałbrzyska kampania "Ekologicznie i bezpiecznie" połączona z konkursem "Bezpieczny Kierowca" nie ma sobie równych, jesli chodzi o podnoszenie świadomości kierujących oraz innych uczestników ruchu w zakresie rozsądnego i ekologicznego prowadzenia pojazdów, kultury jazdy, a także udzielania pierwszej pomocy. Tegoroczne działania są już piątymi z cyklu szkoleń, które realizuje Akademia Bezpiecznej Jazdy Piotra Starczukowskiego wspólnie z fabryką Toyota Motor Manufacturing Poland i Prezydentem Miasta Wałbrzycha, Salonami Toyoty Jana Nowakowskiego, Automobilklubem Wałbrzyskim, Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Wałbrzychu oraz Komendą Miejska Policji w Wałbrzychu.

Uroczyste podsumowanie akcji połączone z walką o tytuł „Bezpiecznego Kierowcy 2010" odbędzie się już w niedzielę, 20 czerwca pod hipermarketem Auchan. Początek o godzinie 10.00. Wtedy to w finale kampanii zmierzą się najlepsi tegoroczni kursanci. Pełna lista finalistów to 36 kierowców. Jedenastu z nich to pracownicy fabryki Toyota Motor Manufacturing Poland.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Wypadek paralotniarza

\W okresie wakacyjnym niemal codziennie dochodzi do wypadków w rejonie działania Grupy

Pomoc dla pszczelarzy

Do 30 czerwca 2021 r. pszczelarze mogą składać w biurach powiatowych ARiMR
Go to Top