Bezpłatne badania profilaktyczne

Bezpłatne badania profilaktyczne

w Region

Pasaż TESCO w Świdnicy zamienił się na chwilę w specjalistyczną przychodnię lekarską, która otworzyła swoje podwoje dla wszystkich zainteresowanych. Badanie ostrości wzroku, porady reumatologa, porady dietetyka, badania poziomu cukru, cholesterolu we krwi, pomiar ciśnienia tętniczego, przegląd stanu uzębienia dla najmłodszych, pomiar stężenia tlenku węgla w wydychanym powietrzu oraz wiele innych atrakcji.

– Cieszą nas tłumy zainteresowanych, gdyż oznacza to, że nasza akcja bezpłatnych konsultacji u specjalistów nie trafia w próżnię. Takie spotkania to niekiedy jedyna szansa na szybki dostęp do lekarza – specjalisty – podsumowała akcję wicestarosta świdnicki Alicja Synowska. W badaniach wzięło udział ponad 500 osób. Szczególnym zainteresowaniem cieszyło się badanie densytometryczne w kierunku osteoporozy. Z naszą inicjatywą chcemy dotrzeć do jak najszerszego grona mieszkańców naszego powiatu, dlatego będziemy ją przeprowadzali cyklicznie, w różnych miejscach Świdnicy – dodała na zakończenie Alicja Synowska.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Region

Odwiedzili sąsiadów

Delegacja z Gminy Czarny Bór gościła w połowie września w gminie Steimbke

Akcja #sadziMY w Gminie Czarny Bór

Gminne przedszkole „Malafirek” dołączyło do ogólnopolskiej akcji #sadziMY zainicjowanej przez Prezydenta Rzeczypospolitej

„Cyfrowa Gmina”

Gmina Czarny Bór otrzymała wsparcie w wysokości 100 tysięcy złotych na rozwój
Go to Top