Bezpłatny internet na Piaskowej Górze

Bezpłatny internet na Piaskowej Górze

w Aktualności

Od dziś w częsci Paiskowej Góry można bezpłatnie korzystać z internetu. Hotspot, bo tak fachowo się nazywa – swoim zasięgiem obejmuje przyległości skrzyżowania ulic Broniewskiego, Głównej i Kusocińskiego. Jest dostępny zarówno na ławeczkach pod zegarem jak i w ogródkach gastronomicznych od pubu Warka aż do restauracji Barracuda.

Bezpłatny dostęp do internetu (hotspot) na Piaskowej Górze jest kontynuacją rozpoczętego w 2006 roku projektu dotyczącego udostępniania bezpłatnego internetu w kluczowych miejscach naszego miasta. Pierwszy – pilotażowy – hotspot uruchomiony został w wałbrzyskim Rynku.

Hotspot został wykonany w bezprzewodowej technologii Wi-Fi. Praktycznie każdy komputer przenośny, a i wiele nowych telefonów komórkowych (smartfonów) jest przystosowanych do obsługi tej technologii.

Hotspot na Piaskowej Górze swoim zasięgiem obejmuje przyległości skrzyżowania ulic Broniewskiego, Głównej i Kusocińskiego. Jest dostępny zarówno na ławeczkach pod zegarem jak i w ogródkach gastronomicznych od pubu Warka aż do restauracji Barracuda

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

„Cyfrowa Gmina”

Gmina Czarny Bór otrzymała wsparcie w wysokości 100 tysięcy złotych na rozwój
Go to Top