Bójka kibiców. XI oes przerwany.

Bójka kibiców. XI oes przerwany.

w Aktualności

Organizatorzy zdecydowali się przerwać odcinek specjalny nr 05 Rościszów – Walim, tegorocznego Rajdu Elmot. Powodem decyzji jest bójka, najprawdopodobniej pijanych, pseudokibiców.

Liczony jako 11 oes Rościszów dla załóg z Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski odbył się w warunkach sportowych, ale już  dla załóg zgłoszonych do Rajdowego Pucharu Polski odbywa  się w trybie wolnego przejazdu. Na sportową rywalizację zawodnikom niestety nie pozwolili kibice. W okolicach tzw. patelni walimskich zgromadziła się duża ilość osób, których stan wskazuje na spożycie alkoholu. Między kibicami doszło do awantury i bójki. Na miejscu interweniują sędziowie zabezpieczenia oraz policja – informuje Iwona Petryla, rzecznik prasowy rajdu.  – Mamy nadzieję, że do trzeciego przejazdu tego odcinka, uda nam się opanować sytuację – mówi dyrektor zawodów  Roman Grygianiec. Zgodnie z zaplanowanym harmonogramem – kolejny, ostatni dzisiejszego dnia  przejazd oesu Rościszów powinien rozpocząć się o godz. 16.38 dla RSMP.

Szkoda, że grupa pseudokibiców psuje rajd, który przyciąga do Walimia, Świdnicy i okolic kibiców z całej Polski. Nie potrafiących się bawić i wspierać głośnym dopingiem najlepszych kierowców. Przykro, że zamiast aparatów czy kamer, w rękach niektórych musi być piwo lub mocniejsze trunki. Wstyd nam za Was.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Auto uderzyło w drzewo

Jedna osoba została poszkodowana w wypadku, do którego doszło przed chwilą na
Go to Top