Brakowało mu miejsc siedzących?

w 112

33-letniego mieszkańca naszego miasta zatrzymali w Nowy Rok policjanci prewencji pierwszego komisariatu. Mężczyzna odpowie przed sądem za kradzież krzeseł ogrodowych z terenu jednego ze sklepów w dzielnicy Piaskowa Góra. Podejrzany został zatrzymany chwilę po tym jak z łupem wsiadł do autobusu komunikacji miejskiej.

Funkcjonariusze sygnał o popełnieniu przez mężczyznę przestępstwa otrzymali 1 stycznia około godziny 15:00. Sprawca zabrał z terenu marketu trzy krzesła ogrodowe i oddalił się z miejsca zdarzenia. Policjanci dzięki podjętym czynnościom, szybko ustalili, że złodziej udał się w rejon skrzyżowania ul. Wrocławskiej z Długą. Tam właśnie zauważyli 33-latka, kiedy wsiadał do autobusu komunikacji miejskiej.

Ze skradzionym mieniem podejrzanemu udało się dojechać jedynie do następnego przystanku, gdzie został przez mundurowych z pierwszego komisariatu zatrzymany. Trzy „dodatkowe” miejsca siedzące w autobusie funkcjonariusze zabezpieczyli. Niebawem krzesła ogrodowe przekażą przedstawicielom sklepu. 33-letni wałbrzyszanin usłyszał już zarzut kradzieży mienia o wartości ponad 700 złotych. W trakcie czynności procesowych sprawca przyznał się do zarzucanego mu czynów i złożył wyjaśnienia. Podejrzanemu grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od 112

Auto uderzyło w drzewo

Jedna osoba została poszkodowana w wypadku, do którego doszło przed chwilą na
Go to Top