Chcesz wystąpić w filmie?

Chcesz wystąpić w filmie?

w Kultura

Jeśli marzysz o zagraniu w fabularyzowanym filmie dokumentalnym i chcesz bliżej poznać historię Dolnego Śląska – dołącz do ekipy filmowej, która poszukujemy odtwórców ról pierwszoplanowych i statystów do scen zbiorowych w następujących kategoriach wiekowych: dzieci (7-15 lat), mężczyźni (25-35 lat), kobiety (18-25 lat) oraz kobiety i mężczyźni (40-60 lat).

Maria Teresa Oliwia Hochberg von Pless, czyli księżna Daisy, uważana była za jedną z najpiękniejszych kobiet przełomu wieków, a jej postać ściśle związana jest z naszym regionem. Film „Księżna Daisy", produkowany przez Telewizję Polską Oddział we Wrocławiu i Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu, stanowić będzie jedyną produkcję dokumentalnązwiązaną z Daisy. Osoby, które najpóźniej do dnia 8 maja 2011 do godz. 12:00 zarejestrują się on-line za pośrednictwem strony www otrzymują gwarancję udziału w wybranej edycji castingu niezależnie od ilości osób chętnych do udziału w dniu castingu. Terminy pozostałych: 9 maja 2011 – Ośrodek Telewizji Polskiej we Wrocławiu, ul. Karkonoska 8, studio S1, od godziny 12.00. oraz 10 maja 2011 – Zamek Książ w Wałbrzychu, od godziny 12.00.

Więcej informacji, opis postaci, regulamin castingu oraz zgłoszenia on-line na stronie internetowejwww.createyourself.pl

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Równorzędne nagrody

Organizowany przez Gminę Czarny Bór, Kopalnię Mineral Polska Sp. z o. o.

„Artyści dzieciom”

W średniowiecznej scenerii Zamku Grodno odbył się wernisaż wystawy ” Artyści dzieciom-

SILENTlive

W marcu minęło już trzynaście długich lat zespołu SILENTlive. Grupa od dłuższego
Go to Top