,,Cisza Jak Ta”

w Kultura

Laureaci Pegaza Kultury 2013, nagradzani za Poetycką Płytę Roku w 2011 i w 2013 roku dadzą koncert w Głuszycy 30 maja o godz. 18. Bilety w cenie 25 zł do kupienia jeszcze przez kilka dni.

Zespół „Cisza jak ta” to siedmioosobowa  formacja, która dzięki współbrzmieniu instrumentów tj.: gitary, perkusja, flet, skrzypce i saksofon wykonuje piosenki w stylu folk-poetyckim, sięgając do tekstów Agnieszki Osieckiej, Bolesława Leśmiana, Jonasza Kofty, Edwarda Stachury oraz współczesnej poetki Wiesławy Kwinto Koczan. W ciągu dziesięcioletniej działalności artystycznej grupa wydała 6 płyt i zagrała ponad 400 koncertów.  Ich najnowszy album ,,Wuka"  podbił serca fanów.  Potencjał grupy wynikający z pasji tworzenia, oryginalności aranżacji i przekazywania dobrych emocji zyskuje sobie coraz większą rzeszę fanów, o czymś świadczą wypełnione sale na koncertach.
Bilety na głuszycki koncert w cenie 25 zł do nabycia w Centrum Kultury-MBP w Głuszycy od poniedziałku do piątku w godz.12-18. Istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji pod nr tel. 0-74.8456.334 i odbioru biletów przed koncertem.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

„Artyści dzieciom”

W średniowiecznej scenerii Zamku Grodno odbył się wernisaż wystawy ” Artyści dzieciom-

SILENTlive

W marcu minęło już trzynaście długich lat zespołu SILENTlive. Grupa od dłuższego

„Poszukiwania”

W  piątek, 16 kwietnia, odbyło się otwarcie wystawy Łukasza Karkoszki „Poszukiwania” w
Go to Top