Co oni wyprawiali!!! - zobacz foto

Co oni wyprawiali!!! – zobacz foto

w Aktualności/Galeria

Jazda na dwóch kołach samochodem, skoki motocyklem na kilkanaście metrów w górę i przez płonące obręcze z dachu auta. A na koniec podpalenie kaskadera i demolka w wykonaniu Monster Trucków. Takiego pokazu jeszcze Wałbrzych nie widział.

Żałować może każdy, kto nie przyjechał na występ grupy Flott Cascaders Team. Na stadionie przy ulicy Ratuszowej grupa kaskaderów stworzyła w piątek wielkie show. Popis ich niewiarygodnych umiejętności czasami wręcz „mroził krew w żyłach”, ale kolejne brawa dopingowały specjalistów do jeszcze trudniejszych tricków. Widzowie mogli zobaczyć m.in. jazdę samochodami na dwóch kołach, drifting, poślizgi, skoki nad rzędem aut; samochodem, motocyklem, quadem, wyścigi rzymskie, przejazdy przez płonące ściany, jazdę z płonącym człowiekiem, amerykańskie Monster Track czy strzał do pędzącego samochodu z bazooki. Kto nie był niech żałuje, a na 100 zdjęciach poniżej zobaczy, co stracił. Fotorelację rozpoczynamy od wręczenia przez organizatorów wejściówek dla naszych Czytelników, krótkiego treningu kaskaderów, a kończymy na … Zobaczcie na zdjęciach sami.
P.S. Dziennikarze portalu www.wiadomosciwalbrzyskie.pl dziękują organizatorom za pomoc w realizacji materiału, bilety dla Czytelników oraz gratulują każdemu kaskaderowi zaangażowania w poszczególne elementy pokazu. Materiał video z widowiska, które stworzyli na stadionie na Białym Kamieniu znajdziesz TUTAJ.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

„Cyfrowa Gmina”

Gmina Czarny Bór otrzymała wsparcie w wysokości 100 tysięcy złotych na rozwój
Go to Top