Coolturalny Marian

Coolturalny Marian

w Aktualności

Na stronie Fundacji Promyk Słońca trwa konkurs internautów, którzy wybierają swoją ulubioną etiudę filmową poświęconą tematowi niepełnosprawności. Zapraszamy do udziału w głosowaniu na najlepszy film o Coolturalnym Marianie! Z Wałbrzycha zakwalifikował się projekt Publicznego Gimnazjum nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi, który na Gali Finałowej "Razem w pełni sprawni" zdobył specjalne wyróżnienie za dostosowanie filmu dla osób niesłyszących.

Autorami filmu są uczniowie Monika Woźniak, Klaudia Radomska oraz Krzysztof Brzyski. Nakręcili oni film, którego bohaterem był coolturalny Marian. W tytułowego Mariana wcielił się Wojtek Godlewski. Młody aktor odegrał rolę chłopaka gotowego do pomocy wszystkim i w każdej sytuacji. Nie bez powodu scenarzystka i reżyserka etiudy, Klaudia Radomska, wybrała do tej roli Wojtka, jest on bowiem znany wszystkim jako dobry uczeń i uczynny kolega. Opiekunami projektu są: Urszula Witkowska i Elżbieta Brzyska, nauczycielki ZSzOI w Wałbrzychu. Do rozdania została jeszcze jedna statuetka – nagroda internautów. Z jednego adresu IP można oddać 1 głos dziennie. Ranking można śledzić na bieżąco na stronie Fundacji. Zapraszamy do oglądania i głosowania na film PG 9. Konkurs trwa do 30 kwietnia 2015 roku.

https://www.promykslonca.pl/projekty/projekty-trwajce/razem-w-pelni-sprawni/174-konkurs-etiud-filmowych-coolturalny-marian/1080-zespol-szkol-w-walbrzychu

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Wypadek paralotniarza

\W okresie wakacyjnym niemal codziennie dochodzi do wypadków w rejonie działania Grupy

Pomoc dla pszczelarzy

Do 30 czerwca 2021 r. pszczelarze mogą składać w biurach powiatowych ARiMR
Go to Top