Czas na finał

Czas na finał

w Aktualności

Już w najbliższy weekend pod Galerią „Victoria” uczestnicy akcji „Bezpieczny Kierowca” będą walczyć o prestiżowy tytuł i nagrody. Część konkursowa rusza w sobotę i potrwa do niedzielnego popołudnia. Do finału zakwalifikowano ok. 80 osób.

Zakończenie całej tegorocznej kampanii zaplanowane jest w Dniu Bezpiecznego Kierowcy, czyli 25 lipca. Hasłem przewodnim w 2014 roku jest „Stop pijanym kierowcom! Pijany nie może!". Akcja „Bezpieczny Kierowca" to cykl działań organizowanych przez Akademię Bezpiecznej Jazdy Piotra Starczukowskiego oraz fabrykę Toyota Motor Manufacturing Poland. Inicjatywa powstała z myślą o kierowcach, których czasem gubi rutyna. Szkolenia prowadzone są na samochodach z Salonów Toyoty Jana Nowakowskiego. Warunek do udziału jest jeden. Trzeba posiadać prawo jazdy m.in. kategorii „B". Następnie należy wejść na stronę www.bezpieczny-kierowca.pl, wypełnić formularz zgłoszeniowy i mieć odrobinę szczęścia w losowaniu.

Za nami już 9 edycji wałbrzyskich działań na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym po nazwą „Bezpieczny Kierowca". W ramach bezpłatnych treningów, które prowadzone są cyklicznie od 2006 roku, każdy ma szansę poznać swoje błędy i otrzymać cenne wskazówki, jak eliminować groźne zachowania za kółkiem. Na przestrzeni lat 2006-2014 liczba osób objętych autorskim programem dokształcania urosła do ok. 1860! W przyszłym roku akcja będzie świętował 10-lecie.

Dotychczasowi laureaci konkursu „Bezpieczny Kierowca"

2013 – Anna Żabska

2012 – Marek Simkiewicz

2011 – Zbigniew Marzec

2010 – Krzysztof Wójtowicz

2009 – Dariusz Trembowski

2008 – Piotr Kotliński

2007 – Tomasz Wach

2006 – Łukasz Kozłowski

 

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

„Cyfrowa Gmina”

Gmina Czarny Bór otrzymała wsparcie w wysokości 100 tysięcy złotych na rozwój

Wojskowi w powiecie

Na zaproszenie starosty Krzysztofa Kwiatkowskiego ziemię wałbrzyską odwiedzili  żołnierze z 12 Szczecińskiej
Go to Top