Czech z 50 porcjami marihuany

Czech z 50 porcjami marihuany

w Region

Funkcjonariusze Sudeckiego Oddziału Straży Granicznej i Policji zatrzymali w rejonie byłego przejścia granicznego obywatela Czech, który posiadał przy sobie marihuanę. Grozi mi do 3 lat pozbawienia wolności.

Późnym popołudniem wspólny patrol funkcjonariuszy Straży Granicznej (Grupa Zamiejscowa w Wałbrzychu) i policji, zauważył w rejonie byłego turystycznego przejścia granicznego Łączna – Zdanov (powiat wałbrzyski) mężczyznę, który dziwnie się zachowywał. Okazało się, że 24-letni obywatel Czech, na parkingu tuż przy granicy państwowej, oferował do sprzedaży bilety parkingowe, okazało się również, że oprócz biletów posiadał przy sobie blisko 60 porcji marihuany o wartości 7 tysięcy złotych. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających oraz ich przywóz z Republiki Czeskiej na teren Polski. 24-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze. Za posiadanie narkotyków, zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Region

O!PLA

Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3-go Maja tuż, tuż nic więc dziwnego,

Ciekawe zajęcia

Czarnoborski Uniwersytet III wieku uczestniczył w interesujących edukacyjno-przyrodniczych wykładach. Studenci spotkali się
Go to Top