Czekamy na kolejne punkty

Czekamy na kolejne punkty

w Sport

Jutro o godzinie 16.00 Górnik Wałbrzych podejmie na własnym stadionie zespół Jaroty Jarocin. Po ośmiu spotkaniach zespół Macieja Owczarka zajmuje szóste miejsce w tabeli.

To na pewno rywal w naszym zasięgu. W tym sezobie drużyna z Jarocina gra nie zremisowała żadnego spotkania. W ostatnim meczu Jarota przegrała z Czarnymi Żagań. Wcześniej wygrała trzy razy z rzędu. Przed tą serią zwycięstw doznała trzech porażek.

Jarociński Klub Sportowy Jarota powstał w kwietniu 1998 roku. W sezonie 2006/2007 zespół występował w III lidze. Po bardzo dobrym sezonie Jarociniacy jako beniaminek zakończyli sezon na trzecim miejscu, tracąc do drugiej w tabeli Warty Poznań (miejsce dające baraże o II ligę) jeden punkt. Poza dobrymi występami w lidze, Jarociniacy nie mieli sobie równych w rozgrywkach pucharowych. Najpierw w finale Okręgowego Pucharu Polski na szczeblu kaliskim pokonali Doktór Czarnylas 3:0. Natomiast na szczeblu wojewódzkim wygrała z Nielbą Wągrowiec 3:0. Już na szczeblu centralnym Jarota zagrała z KP Police w rundzie eliminacyjnej (zwycięstwo 3:0). Swoją przygodę zakończyła na I rundzie po porażce z Lechią Gdańsk 1:4. W sezonie 2007/2008 Jarota ponownie należała do jednej z czołowych drużyn bez problemów awansując do zreformowanej II ligi.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Sport

Cztery medale zdobyte

Za nami pierwsza historyczna runda otwartej Dolnośląskiej Ligi w zapasach kobiet młodziczek

Warcabowy Turniej

Uczniowie klasy III w szkole podstawowej w Witkowie wzięli udział w dwudniowej

Młody, ale bardzo zdolny

Starosta Krzysztof Kwiatkowski wraz z wicestarostą Iwoną Frankowską i członkiem zarządu Mirosławem
Go to Top