Czy to będzie konkurencja dla Victorii?

Czy to będzie konkurencja dla Victorii?

w Aktualności

Koncert Ewy Farny i grupy Zakopower, Pokaz tańca w wykonaniu Rafała „Tito" znanego z programu You Can Dance, stylista Piotr Sałata….Lista atrakcji, które przygotowano na otwarcie Galerii w Świdnicy zapowiada się imponująco. Od wałbrzyskiej ma odróżniać ją supernowoczesny fitness, amerykańska i włoska restauracja oraz ekran w kinie, jakiego jeszcze nie ma w Polsce.

To będą trzy dni szaleństwa. W dniach 9-12 marca w Świdnicy trwać będzie zabawa związana z otwarciem nowej galerii handlowej. Jedną z niespodzianek mają być m.in. kocery Ewy Farny i grupy Zakopower, które odbędą się…. na dachu!. Co jeszcze czeka na klientów? Program poniżej

 

Stylowy Piątek czyli metamorfozy i darmowe zakupy

Początek o godzinie 9.00

Dla pierwszych stu klientów którzy zrobią zakupy. Galeria przygotowuje atrakcyjne niespodzianki od najemców. Tego dnia Galeria zaprosi też na darmowe zakupy ze stylistą Piotrem Sałatą. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 50 złotych i odpowiedzieć na kilka pytań. Stylista wybierze 4 osoby, które pod jego okiem przejdą modową metamorfozę, a za zakupy zapłaci Galeria Świdnicka!

Stylowy piątek startuje o 14.00, natomiast wcześniej lokalna scena muzyczna, gry i konkursy dla wszystkich odwiedzających.

Energetyczna Sobota czyli zabawa trwa

W sobotę 10 marca zabawa rozpocznie się już o godzinie 9.00. Tego dnia Galeria zaprosi nie tylko na promocyjne zakupy, ale także na wyjątkowe koncerty. Na scenie pojawią się znane i lubiane lokalne zespoły, ale także gwiazdy programów Yue Can Dance i Mam Talent, które pokażą niepowtarzalne akrobacje rowerowe i taneczne. Tego dnia będzie można podziwiać gwiazdy Beat Box czyli sztuki rytmicznego tworzenia dźwięków oraz naśladowania różnych głosów i instrumentów.

Rodzinna Niedziela czyli zostań Wielkim Odkrywcą

W niedzielę początek o godzinie 10.00. Galeria zaprasza do wspólnej gry o rodzinny wyjazd do Disneylandu! – Tego dnia będziemy bawić się w podchody i szukanie skarbów. Na terenie centrum zostanie ukrytych 10 skarbów, których będzie można szukać przez cały dzień. Każdy kto będzie chciał wziąć udział w tej zabawie , okaże na specjalnym stoisku paragon na dokonane zakupy za minimum 50 złotych, odbierze specjalny kupon uprawniający do udziału w grze i będzie mógł się zamienić w Wielkiego Odkrywcę. 10 rodzin, które odnajdą skarby stanie do Wielkiego Finału – najważniejsza będzie współpraca, umiejętności taneczne, sportowe i znajomość nawyków członków rodziny – mówią przedstawiciele inwestora. .

Przed godziną 18.00 dowiemy się, która rodzina pojedzie na Wielką Zabawę do Disneylandu!

Poza tym wiele tanecznej energii z finalistą programu You Can Dance Rafałem TITO, który spróbuje nauczyć kilku nowoczesnych tanecznych kroków, teatr dla najmłodszych i pokazy sztuki kuglarskiej. Z okazji otwarcia specjalne promocje przygotowują restauracje Galerii Świdnickiej. Czekoladziarnio-lodziarnia Choice zaprosi na … lodową rozkosz czyli ….nektar bogów i rozpływającą się w ustach czekoladę. Sieć tureckich restauracji EFEZ przygotowuje pachnące wschodem dania kuchni tureckiej, natomiast Broaster Chicken kusi dla odmiany amerykańskim stylem życia. Włoska Siciliano pachnie świeżym oregano na gorącej pizzy a multifood Raz Dwa Trzy przekonuje do siebie szybką polską kuchnią na wagę. Do wszystkich restauracji będzie można przez trzy dni wygrać darmowe kupony.

Czterosalowe kino Cinema3D, na które od dawna czekają mieszkańcy regionu powita nie tylko znakomitym repertuarem, ale także darmowymi zaproszeniami na filmy 3D, popcornem w dwóch smakach i zabawą multimedialną. Każdy kto przyjdzie do kina będzie mógł wysłać do przyjaciół specjalną multimedialną kartkę ze swoim zdjęciem. Wystarczy trochę wyobraźni, przymrużenia oka i niespodzianka gotowa! Kino przygotowuje także niezwykłą interaktywną podłogę. Jak to działa? Wystarczy przyjść, a właściwie przejść i sprawdzić ! Przez cały weekend wszyscy kinomani , którzy kupią bilet na dowolny seans mogą wygrać ogromny 50 calowy telewizor 3D!

Sprawdź swoją kondycję i zostań mistrzem fitness.

Podczas otwarcia klub Condizione prowadzi promocyjne zapisy – miesięczny karnet na supernowoczesny fitness można otrzymać za 99 zł. Przez całe trzy dni trenerzy i instruktorzy będą udzielać porad, w jaki sposób zyskać na wiosnę atrakcyjna sylwetkę i zachować na długo dobrą kondycję. Mamy mogą zostawić swoje pociechy pod opieką hostess w specjalnym pokoju zabaw i w tym czasie ćwiczyć lub udać się na zakupy.

Wielkie wygrywanie czyli wyjedź z Galerii Świdnickiej na własnym skuterze

Od pierwszej minuty otwarcia można grać o jeden z 10 skuterów jakie Galeria Świdnicka daje swoim klientom. Wystarczy tylko przyjść do centrum, zrobić zakupy za minimum 50 zł, odebrać w specjalnym punkcie kupon, zeskanować go na specjalnym standzie multimedialnym, podać swoje dane i w jak najszybszym czasie ułożyć puzzle. Wygrywa osoba, która osiągnie najlepszy czas. Skutery będą do wygrania przez całe trzy dni. Poza tym setki innych nagród.

 

 

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Konsultacje społeczne

Powiat Wałbrzyski zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących propozycji

Budują obwodnicę

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu oficjalnie zainaugurowała rozpoczęcie prac przy

Biała broń

Zamek Książ w Wałbrzychu otrzymał w depozyt minikolekcję broni białej ze zbiorów
Go to Top