Dali prawdziwego "czadu"

Dali prawdziwego "czadu"

w Kultura

Natalia Szroeder i Liber podbili serca wałbrzyszan podczas koncertu, który dali w Galerii Victoria z okazji Dnia Kobiet.

Na koncert znanych artystów przybyły tłumy. Natalia i Liber zaśpiewali zarówno nowsze jak i starsze utwory. Natalia to młoda wokalistka. Ma na swoim koncie występy telewizyjne — m.in. w programie „Od przedszkola do Opola" i w koncercie kolęd pt. „Chwała na wysokości" w TVP2. W 2011 roku Natalia wygrała znany program telewizyjny "Szansa na sukces" śpiewając utwór "Cicha woda" Maryli Rodowicz. Natomiast Liber, polski raper i autor tekstów to były członek hip-hopowej grupy Ascetoholix, w której występował wraz z kuzynem Krzysztofem "Krisem" Piotrowskim oraz Dominikiem "Doniem" Grabowskim. Współtworzył także krótkotrwały projekt Rio Boss wraz z Kubą Mańkowskim i Sylwią Grzeszczak. Od 2004 roku prowadzi solową działalność artystyczną. Liber współpracował ponadto m.in. z takimi wykonawcami jak: Agnieszka Włodarczyk, Mezo, Slums Attack oraz Gosia Andrzejewicz. Podczas koncertu w Galerii publiczność śpiewała wraz z artystami i wciąż upominała się o kolejne bisy.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Ścisła teatralna czołówka

Zakończyły się 20-te Jubileuszowe Dziecięco-Młodzieżowe Konfrontacje Teatralne Teatrrrałki w Jeleniej Górze. Teatrrrałki

O!PLA

Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3-go Maja tuż, tuż nic więc dziwnego,
Go to Top