Decathlon już otwarty

Decathlon już otwarty

w Gospodarka

Ponad 2 tysiące metrów kwadratowych. Około 6 tysięcy modeli produktów umożliwiających uprawianie niemal 70 dyscyplin sportowych. W Szczawnie – Zdroju drzwi dla klientów otworzył dzisiaj Decathlon.

To już czwarty na Dolnym Śląsku i 24 w Polsce sklep tej renomowanej marki. Jego asortyment jest szeroki jak w pozostałych 23 lokalizacjach. Buty do tańca jazz, wędka, łuk, domowa bieżnia, piłka do rugby, narty, czy siodło do jazdy konnej – to tylko skromny wycinek szerokiej oferty najnowszego sklepu. – Oprócz szerokiego asortymentu sportowych akcesoriów najwyższej klasy mamy inne powody do zadowolenia. Skompletowaliśmy załogę, która jest doskonale przygotowana do profesjonalnej obsługi klientów. Pracownicy poszczególnych działów chętnie odpowiedzą na ich pytania dotyczące sprzętu sportowego dostępnego w naszym sklepie. To nie tylko sprzedawcy, ale przede wszystkim doskonali doradcy – sami są pasjonatami sportu – mówi Maria Krawczyk, dyrektor sklepu w Szczawnie-Zdroju. – To także właściwe miejsce do zrobienia przedświątecznych zakupów. Decathlon ma w ofercie całą masę produktów, które świetnie sprawdzają się pod choinką jako prezenty niosące radość, ale przede wszystkim użyteczne – dodaje. Sieć Decathlon oprócz znanych światowych marek sportowych, takich jak Nike, Adidas, czy Puma, firma oferuje szeroki wybór specjalistycznych marek własnych, z których najważniejsze to Quechua (turystyka górska), Wed"ze (narciarstwo i snowboard), Tribord (sporty wodne), Domyos (fitness), Kalenji (bieganie), B"Twin (rowery), Kipsta (gry zespołowe). Dzięki temu każdy klient, niezależnie od zasobności portfela, znajdzie dla siebie sprzęt sportowy w doskonałych cenach.

O firmieDecathlon to sieć sklepów ze sprzętem sportowym. Firma posiada ponad 600 sklepów w 19 krajach i zatrudnia 41 tysięcy pracowników. W Polsce działają obecnie 23 sklepy Decathlon. Szczawno-Zdrój to 24 lokalizacja.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Gospodarka

Toyota się rozpędza

Toyota Motor Manufacturing Poland (TMMP) uruchomiła w Wałbrzychu drugą linię produkcyjną małej

Inwestycyjne wsparcie

Uchwałą Sejmiku Województwa Dolnośląskiego przyznano dodatkowe środki na program ochrony gruntów rolnych,

Minister w urzędzie

Reformie rynku pracy oraz zmianom w przepisach pozwalających na zatrudnianie cudzoziemców poświęcone
Go to Top