Dobrostan psychiczny seniora

w Czarny Bór

Studenci Uniwersytetu III Wieku w Czarnym Borze mogli skorzystać z zajęć dotyczących szeroko pojętego dobrostanu psychicznego Zajęcia w formie cyklicznych, grupowych warsztatów, wg autorskiego scenariusza, poprowadziła psycholog Martyna Sadzawiec – absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego (specjalność – psychologia kliniczna i wychowawcza dzieci i młodzieży).

Podczas zajęć poruszane były zagadnienia dotyczące samorozwoju, emocji, samoakceptacji i komunikacji interpersonalnej. Warsztaty były też okazją do wglądu w siebie, zauważania swoich zasobów oraz nauki wdzięczności w codziennym życiu. Jak podkreślają studenci czarnoborskiego UTW, był to cudownie spędzony czas, zastrzyk pozytywnej energii i mnóstwo wskazówek jak utrzymać umysł i psychikę w dobrej kondycji.

Najbliższy wykład odbędzie się 10 maja i dotyczyć będzie ciekawostek związanych z dolnośląskimi uzdrowiskami. Wygłosi go Robert Główczyk z Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze. Tematyka kolejnego wykładu, zaplanowanego na 20 maja, a przygotowanego przez prof. Jerzego Detynę, oscylować będzie wokół technologicznych nowinek, sztucznej inteligencji i zagadnień politechnicznych.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Czarny Bór

Dożynki i Święto Pieroga

Tradycyjne, Czarnoborskie Dożynki, wielobarwne stoiska ze swojskim jadłem oraz legendarne Dolnośląskie Święto

Zawody rowerowe MTB

Aż 130 zawodników stanęło na starcie zawodów rowerowych, które rozegrano nad zalewem

Spółdzielnia powołana

W siedzibie Inkubatora Przedsiębiorczości w Czadrowie odbyło się zebranie założycielskie Spółdzielni Energetycznej
Go to Top