Dobry występ biathlonistów

Dobry występ biathlonistów

w Sport

Biathloniści UKN Melafir Czarny Bór uczestniczyli w II edycji Celuj w Igrzyska, Puchar Polski I kategorii w Kościelisku.

W pierwszym dniu rozegrano bieg sprinterski w 9 kategoriach wiekowych (181 zawodników). Złoto w najmłodszej kategorii młodzik młodszy wywalczył Adrian Pyrdoł. W kategorii młodzik bezkonkurencyjny okazał się Wojciech Filip, II miejsce przypadło Krystianowi Kałużny, w kategorii młodziczka V miejsce zdobyła Karolina Baraniec. Wśród juniorów młodszy IV miejsce wywalczył Przemysław Pancerz, V miejsce Karol Turek. Złoty medal w kategorii juniorka młodsza zdobyła Paulina Król. W kategorii junior po raz pierwszy zwyciężył zawodnik trenujący w Czarnym Borze I sezon biathlon Tomasz Jurczak AZS AWF Wrocław trener Jerzy Szyda, w kategorii juniorka tuż za podium była Natalia Surdyka AZS AWF Wrocław IV miejsce i Karolina Trzaska AZS AWF Wrocław.

W drugim dniu zawodów udało się rozegrać jedynie 4 konkurencje męskie w biegu pościgowym. Jury zawodów zdecydowało o odwołaniu zawodów z uwagi na złe warunki pogodowe: wiatr, śnieżyca i mgła. W kategorii junior młodszy II miejscu podium stanął Karol Turek, V miejsce zajął Przemysław Pancerz, VI miejsce Robert Szczepaniak. W kategorii junior V miejsce zdobył Mariusz Wtorek, VI miejsce Tomasz Jurczak AZS AWF Wrocław.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Sport

Zawody rowerowe MTB

Aż 130 zawodników stanęło na starcie zawodów rowerowych, które rozegrano nad zalewem
Go to Top