Dołącz do Zespołu Pieśni i Tańca

Dołącz do Zespołu Pieśni i Tańca

w Kultura

Podziwiali ich już mieszkańcy Azji, Ameryki Południowej i Północnej oraz prawie całej Europy. W czasie ubiegłorocznych wakacji odwiedzili w artystycznej podróży Francję, Bułgarię, Turcję i Czechy. Już planujemy kolejne wyjazdy.

Historia Zespołu Pieśni i Tańca Wałbrzych liczy ponad 56 lat. Kształtowało ją wielu wspaniałych pedagogów i blisko 5000 osób występujących na krajowych i zagranicznych scenach. Zespół otrzymał szereg zaszczytnych nagród i wyróżnień, w tym tytuł „Zasłużony dla miasta Wałbrzycha" oraz laur „Dolnośląskiego klucza sukcesu". Teraz możesz do nich dołączyć.

Zespół Pieśni i Tańca „Wałbrzych" ogłasza kolejny nabór kandydatów do grup artystycznych. Startujemy już 12 marca, dwunastotygodniowymi kursami tańca. – Zapraszamy uczniów klas V – VI szkół podstawowych – w poniedziałki i czwartki (godz. 18.00 – 19.30) – zajęcia rozpoczynamy kursem salsy, cha-chy, samby, rock and rolla, walca angielskiego i wiedeńskiego, w siedzibie Zespołu przy ul. Andersa 185 (Biały Kamień, budynek WOK) oraz młodzież z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych – pracę rozpoczynamy kursem tańców latynoamerykańskich i standardowych; zajęcia odbywać się będą w poniedziałki (godz. 18.00 – 19.30) i soboty (godz. 10.00 – 11.30), w siedzibie Zespołu przy ul. Andersa 185 (Biały Kamień, budynek WOK). Posiadamy również ograniczoną ilość wolnych miejsc w funkcjonujących już grupach dziecięcych, które spotykają się w poniedziałki oraz wtorki i czwartki (godz. 16.30 – 18.00), w siedzibie Zespołu przy ul. Andersa 185 (Biały Kamień, budynek WOK) – mówią członkowie Zespołu.

Dodatkowe informacje na temat naboru można uzyskać na stronie internetowej www.zpit.pl pisząc na maila instruktorzy@zpit.pl , sekretariat@zpit.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie pod numerami: (74) 666 42 60, (74) 848 15 25, kom. 728 365 902. Sekretariat Zespołu Pieśni i Tańca „Wałbrzych" czynny jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 08.00 do 15.00.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Ścisła teatralna czołówka

Zakończyły się 20-te Jubileuszowe Dziecięco-Młodzieżowe Konfrontacje Teatralne Teatrrrałki w Jeleniej Górze. Teatrrrałki

O!PLA

Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3-go Maja tuż, tuż nic więc dziwnego,
Go to Top