„Dolnośląskim Szlakiem – cuda natury i architektury”

w Czarny Bór

Julia Kożuch, uczennica klasy VIIIA Gminnego Zespołu Szkolno–Przedszkolnego w Czarnym Borze zajęła I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Dolnym Śląsku „Dolnośląskim Szlakiem – cuda natury i architektury” w kategorii nagroda specjalna za prezentację.

Konkurs zorganizowany został w ramach konkursów „Wędrówki szlakiem wartości” przez Szkołę Podstawową nr 29 we Wrocławiu oraz Fundację PAX ET BONUM i objęty jest patronatem Prezydenta Wrocławia, Marszałka Dolnośląskiego, Wojewody Dolnośląskiego, Arcybiskupa Metropolity Wrocławskiego, Dolnośląskiego Kuratora Oświaty, Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych i Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Finał konkursu odbył 4 czerwca poprzez portal testowy online. Brała w nich udział szóstka uczennic z Czarnego Boru: Magda Borowska, Nina Czyżowska, Martyna Hyży, Julia Kożuch, Kinga Majkrzak, Wiktoria Walczak, które zmagały się z pytaniami konkursowym. – Pierwsze miejsce Julii Kożuch jest kolejnym sukcesem naszej uczennicy w tym konkursie. Przypomnijmy Julia zajęła I miejsce również w zeszłorocznej edycji – mówią z dumą nauczyciele.

Tags:

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Czarny Bór

Nie ma czasu na nudę

Podczas tegorocznych wakacji najmłodsi mieszkańcy gminy Czarny Bór nie mają czasu na 

Warsztaty dla dzieci

W Centrum Kultury w Czarnym Borze rozpoczęły się Warsztaty dla dzieci ramach 
Go to Top