"Dynastia" z poślizgiem

w Kultura

Przeliczyli się ci, którzy już ostrzyli sobie zęby na "Dynastię", którą mieliśmy zobaczyć na scenie wałbrzyskiego teatru dramatycznego. Premierę spektaklu niespodziewanie przesunięto.

– Teatralne zmagania z hollywoodzkim mitem „Dynastii" okazały się wyzwaniem wymagającym dłuższych niż zaplanowane przygotowań – poinformowali przedstawiciele wałbrzyskiego teatru. – Pragnąc zaprezentować Państwu spektakl w możliwie najdoskonalszej formie, podjęliśmy decyzję o jego przeniesieniu na 20 czerwca 2010. Liczymy, że opóźnienie nie osłabi Państwa zainteresowania teatralnym wcieleniem „Dynastii" i wspólnie zastanowimy się, czy rzeczywiście ją „znamy, znamy!".W związku z przeniesieniem premiery zawieszeniu uległ także termin debaty, która miała się odbyć na marginesie przedstawienia.

– Do oglądania spektaklu i do rozmowy o nim zaprosimy Państwa ponownie 21 czerwca 2010 – zachęcają w teatrze.

Bez zmian natomiast pozostaje data premiery innego przedstawienia, szykowanego przez wałbrzyskich aktorów. 22 maja zobaczymy sztukę "BYŁ SOBIE ANDRZEJ ANDRZEJ ANDRZEJ I ANDRZEJ" z tekstem Pawła Demirskiego, w reżyserii Moniki Strzępki.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

„Artyści dzieciom”

W średniowiecznej scenerii Zamku Grodno odbył się wernisaż wystawy ” Artyści dzieciom-

SILENTlive

W marcu minęło już trzynaście długich lat zespołu SILENTlive. Grupa od dłuższego

„Poszukiwania”

W  piątek, 16 kwietnia, odbyło się otwarcie wystawy Łukasza Karkoszki „Poszukiwania” w
Go to Top