Dyskutowali z Palikotem

Dyskutowali z Palikotem

w Region

Świdnica to kolejne miasto które odwiedził Janusz Palikot, lider partii Ruchu Palikota. Podczas spotkania z mieszkańcami rozmawiał m.in o polskiej scenie politycznej.

Sympatycy popularnego polityka zorganizowali na kilka godzin przed spotkaniem akcję promocyjną. Zapraszali ogłaszając wizytę przez megafon oraz mobilną reklamę. Sam Palikot skupił się przede wszystkim na gospodarce. Poruszał tematy związane z bezrobociem, przedstawił swoją wizję poprawy Państwa, nowoczesnego bez barier urzędniczych. – Spotkanie wypadło znakomicie. Świadczy o tym nie tylko frekwencja ale także udział publiczności w rozmowie. Ponadto otrzymaliśmy 50 wypełnionych deklaracji od osób które chcą nam pomóc. Ludzie zawiedli i jeszcze zawiodą się obecną polityką. Mamy teraz realną szansę na zbudowanie nowej jakości. Wprowadzimy do sejmu nowych ludzi, nieskażonych polityką za to bogatych w doświadczenie zawodowe. Będą to osoby które odniosły sukces na szczeblu lokalnym. Czyli odwrotnie niż ludzie którzy zasiadają teraz w sejmie – mówiła Halina Szymiec-Raczyńska z Dzierżoniowa – jedna z liderów Ruchu Palikota w okręgu wałbrzyskim.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Region

Odwiedzili sąsiadów

Delegacja z Gminy Czarny Bór gościła w połowie września w gminie Steimbke

Akcja #sadziMY w Gminie Czarny Bór

Gminne przedszkole „Malafirek” dołączyło do ogólnopolskiej akcji #sadziMY zainicjowanej przez Prezydenta Rzeczypospolitej

„Cyfrowa Gmina”

Gmina Czarny Bór otrzymała wsparcie w wysokości 100 tysięcy złotych na rozwój
Go to Top