Dziewiąta Mini Setka

Dziewiąta Mini Setka

w Sport

Już 7 czerwca br. zapraszamy wszystkich miłośników biegania na najwyżej położony stadion w Polsce znajdujący się w Boguszowie-Gorcach przy ul. Kusocińskiego gdzie odbędzie się Dziewiąta Mini Setka.

Udział w imprezie jest bezpłatny. Zgłoszenia grupy/drużyny/reprezentacji szkoły przyjmowane będą drogą pocztową, faxem lub e-mailem na adres organizatora do dnia 31.05.2013 roku. W „9 MINI SETCE" każda ze szkół może być reprezentowana przez: przedszkola – brak ograniczeń ilościowych, szkoły podstawowe – max 5 dziewcząt i 5 chłopców, w każdej z kategorii wiekowych (klasy I-VI) oraz szkoły gimnazjalne – max 8 dziewcząt i 8 chłopców, w każdej z kategorii wiekowych (klasy I-III.).W przypadku zgłoszeń indywidualnych – zawodnika zgłasza rodzic lub opiekun prawny. Uczestnicy rywalizować będą na odcinkach od 100 metrów do 3 kilometrów (gimnazja). Poniżej program zawodów.

Program Zawodów

09.00 – 10.00 – Zapisy w Biurze zawodów10.30 – 13.40 – Starty w poszczególnych kategoriachok. godz. 11.45 – Ceremonia dekoracji roczników 2005 i młodszychok. godz. 14.00 – Ceremonia dekoracji pozostałych kategoriiok. godz. 14.20 – Zakończenie imprezy

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Sport

Go to Top