Ferie w Głuszycy

Ferie w Głuszycy

w Aktualności

Burmistrz Głuszycy Roman Głód zaprasza do zapoznania się z ofertą zajęć dla dzieci i młodzieży organizowanych w czasie ferii zimowych na terenie Gminy Głuszyca.

Centrum Kultury-Miejska Biblioteka Publiczna

od 1.02. do 12.02. w godz. 10.00-14.00Zimowisko pod hasłem „Powrót do przeszłości": kreatywne spotkania z prehistorią w ramach warsztatów GEO-ZABAWA, wyjazd do sali zabaw „Bajkolandia" w Drogosławiu, zimowy turniej siatkówki, zajęcia na siłowni, zajęcia rekreacyjne, edukacyjne i kulturalne. Zapisy do 28 stycznia w CK-MBP. Ilość miejsc ograniczona. Wiek uczestników: 6-12 lat. Koszt uczestnictwa – 50 zł.

Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuszycy od 1.02 do 5.02. w godz. 10.00 – 14.00 Zajęcia karate, plastyczno-manulane, komputerowe, teatralne, czytelnicze, muzyczne, gry i zabawy na śniegu lub w hali sportowej, rozgrywki sportowe.

Szkoła Podstawowa nr 3 w Głuszycy od 1.02 do 5.02. w godz. 10.00 – 14.00Zabawy z językiem angielskim, zajęcia sportowo-rekreacyjne, zajęcia karate, plastyczne, muzyczne, konkursy, gry i zabawy, spotkania z ciekawą książką, zajęcia z udzielania pierwszej pomocy, warsztaty tkackie, kulinarne, poranek bajkowy i poranek filmowy.

Gimnazjum Publiczne w Głuszycyod 1.02 do 5.02. w godz. 10.00 – 13.00Zajęcia sportowe, gry komputerowe, łamigłówki, rebusy, turniej gier planszowych, rozgrywki szachowe i warcabowe, kolorowy świat plastyki, konkursy.

Świetlice wiejskie w Grzmiącej, Kolcach, Głuszycy Górnej, Sierpnicyod 1.02. do 12.02. w godz. 10.00-14.00Zajęcia sportowe, plastyczne, kulinarne, wyjazdy na basen, na lodowisko, bal karnawałowy, zabawy na śniegu, wycieczki.

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Fundacji Jawor w Głuszycy Górnejod 1.02 do 12.02 w godz. 9.00 -14.00Zajęcia plastyczne, sportowe, językowe, taneczne, profilaktyczne o bezpieczeństwie w sieci, gry, łamigłówki, konkursy, rozgrywki szachowe, warcabowe i scrabble. Zajęcia organizowane są dla wszystkich dzieci w Gminie oraz dla okolicznych miejscowości, dowóz dzieci we własnym zakresie. Zapisy w szkole.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Srebrny Krzyż dla starosty

Krzysztof Kwiatkowski, starosta powiatu wałbrzyskiego został odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi .

Pierwszy etap wykonany

Blisko 3,2 mln złotych kosztować będzie przebudowa drogi powiatowej nr 3383D- ul.

Powiat pomaga

Żarowski Eletrolux przekazał powiatowi wałbrzyskiemu zmywarkę. Sprzęt trafił do miejsca, gdzie przebywają

Toyota z pomocą Ukrainie

Aż230 obywateli Ukrainy pracuje łącznie w fabrykach Toyoty w Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach.
Go to Top