Ferie z Zespołem Pieśni i Tańca Wałbrzych

Ferie z Zespołem Pieśni i Tańca Wałbrzych

w Kultura

Zapraszamy wszystkich gimnazjalistów oraz uczniów pierwszych klas szkół ponadgimnazjalnych, do spędzenia czasu zimowych ferii szkolnych na Warsztatach tanecznych, prowadzonych przez instruktorów Zespołu Pieśni i Tańca „Wałbrzych".

Na chętnych ZPiT czeka od 14 do 25 lutego 2011 roku, codziennie od poniedziałku do piątku, od godziny 10.00. Koszt uczestnictwa to jedyne 25,- złotych. W pierwszym tygodniu ferii, w zajęciach uczestniczyć będą rówieśnicy z grup artystycznych Zespołu, przygotowujący się intensywnie do wyjazdu na zimowe zgrupowanie, organizowane w tym roku w malowniczej miejscowości Różanka koło Międzylesia. W trakcie zajęć instruktorzy pomogą dzieciom wypracować świadomość własnego ciała, poszukać sposobów opowiedzenia tańcem o sobie, przełamać skrępowanie w stosunku do rówieśników, nawiązać partnerską współpracę w grupie, nabyć umiejętności technik wielu tańców: współczesnego, standardowego i latynoamerykańskiego.

Ferie szkolne z tańcem są atrakcyjną ofertą artystyczną dla młodych ludzi, którzy z różnych przyczyn spędzają czas wolny od nauki w mieście. To szansa na poznanie "alfabetu tańca", na samodzielne wykorzystanie tanecznego języka i co najważniejsze, na twórcze wyrażenie siebie. Profesjonalni instruktorzy, pracując z dziećmi i młodzieżą, mogą podzielić się swoim doświadczeniem zawodowym, mają szansę zaprezentowania swoich metod pracy, a także wskazania potrzeb i wrażliwości młodego człowieka.

Najlepszym uczestnikom warsztatów tanecznych zostanie złożona propozycja dalszej współpracy, w ramach grup artystycznych Zespołu Pieśni i Tańca „Wałbrzych".

Informacje i zapisy w sekretariacie Zespołu Pieśni i Tańca "Wałbrzych"ul. Andersa 185, 58-304 Wałbrzych (Biały Kamień, obiekt WOK)tel. 74/6664260, tel/fax 74/8481525, sekretariat@zpit.pl

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Równorzędne nagrody

Organizowany przez Gminę Czarny Bór, Kopalnię Mineral Polska Sp. z o. o.

„Artyści dzieciom”

W średniowiecznej scenerii Zamku Grodno odbył się wernisaż wystawy ” Artyści dzieciom-

SILENTlive

W marcu minęło już trzynaście długich lat zespołu SILENTlive. Grupa od dłuższego
Go to Top