czas umierania" + KONKURS

Fotorelacja z teatru : „Czas kochania, czas umierania" + KONKURS

w Aktualności/Galeria

Owocem współpracy reżysera Jacka Jabrzyka z aktorami Teatru Dramatycznego w Wałbrzychu jest spektakl ciekawie skonstruowany, poruszający bliskie nam, uniwersalne tematy. „Czas kochania, czas umierania” to opowieść o miłości i śmierci – elementach zakorzenionych głęboko we wnętrzu każdego człowieka

Bohaterowie osadzeni są w czasach zjednoczenia Niemiec, tuż po upadku Muru Berlińskiego. Swoje historie, zbliżone treścią do wielu innych, opowiadają w oparciu o własne wspomnienia, będące często jedynie strzępkami wydarzeń, pojedynczymi urywkami utrwalonymi w pamięci. Scena zmieniona została w stary basen. Ma on stanowić element, uwydatniający charakter przemijalności ludzkiego życia, element, z którym możemy się spotkać w każdym etapie rozwoju. Gra aktorska, scenografia oraz fabuła współgrają ze sobą, tworząc niezwykłą formułę. Przemawiają do widza w sposób wyrazisty, nie pozwalając pozostać mu obojętnym.

Relacja: Monika Branicka
Premiera spektaklu odbędzie się 13 czerwca (sobota) o godz. 19.00.Kolejne speklakle:– 14 czerwca (niedziela) godz. 18:00 – 15 czerwca (poniedziałek) godz. 19:00KONKURS:Specjalnie dla naszych czytelników mamy wejściówki na poniedziałkowy spektakl (15 czerwca). Pierwsze dwie osoby, które 14 czerwca (niedziela) o godzinie 16.00 wyślą na adres redakcja@wiadomosciwalbrzyskie.pl e-mail zawierający hasło: "Teatr Dramatyczny" oraz swoje dane, będą mogły wejść zupełnie za darmo.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Powiatowa baza coraz większa

Starosta Krzysztof Kwiatkowski i Marek Masiuk, członek zarządu Powiatu Wałbrzyskiego  odebrali kolejny

Inwestują w sprzęt

Dzięki środkom otrzymanym z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych Powiat Wałbrzyski rozbudowuje bazę
Go to Top